Open Procurement Albania

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tropojë
Objekti i ankandit Dhënie me qera të sipërfaqes prej 13 ha në parcelën pyjore 113a, 117a në pronësi të bashkisë Tropojë, për Agropylltari
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 130,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 03-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-04-2023
Data e mbajtjes se ankandit 24-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Sheshi “Azem Hajdari” Godina e Bashkise Tropoje, zyra prokurimeve dhe ankandeve, kati IV
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data