Open Procurement Albania

" Shitje e fondit te bimeve mjekesore , tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhime te dyta pyjore e bimeve MTE"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Poliçan
Objekti i ankandit Bashkia Poliçan do të shesë në ankand fondin e bimeve mjekesore tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhime te dyta pyjore e bimeve MTE"që do të vilen dhe grumbullohen ne territorin e bashkise Poliçan
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 30,050
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 12-06-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-07-2023
Data e mbajtjes se ankandit 03-07-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Poliçan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data