Open Procurement Albania

Loti 3 Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bushtrice

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Objekti i ankandit Loti 3 Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bushtrice
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 74,150
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 12-06-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-07-2023
Data e mbajtjes se ankandit 03-07-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Kukes, Salla e mbledhjeve
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data