Open Procurement Albania

Loti 3 ”Zalli Devoll” 9 24.0 ha Tokë me bimësi pyjore Për aerogjeneratorë dhe fotovoltaike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Objekti i ankandit Loti 3 ”Zalli Devoll” 9 24.0 ha Tokë me bimësi pyjore Për aerogjeneratorë dhe fotovoltaike
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 3,432,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 20-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-04-2023
Data e mbajtjes se ankandit 12-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “G&GK”shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M32811203T
 • Vlera fituese Leke 3,432,000
  Data e shpalljes se fituesit 12-04-2023
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Cerrik(Salla mbledhjeve)
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data