Open Procurement Albania

Dhenie me Qera e pasurise me Sip. Prej 0.677 HA Fondit Pyjor/Kullosor ne Ekonomine Pyjore Bicaj-Kolesjan Parcelat 120/b per qellime pushimi, argetimi, shendetsore, shoqerore dhe per veprimtari turistike, kampingje (kende lojrash, mjedise sportive, shlodhese etj.) per 5 vite me te drejte rinovimi.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Objekti i ankandit Dhenie me Qera e pasurise me Sip. Prej 0.677 HA Fondit Pyjor/Kullosor ne Ekonomine Pyjore Bicaj-Kolesjan Parcelat 120/b per qellime pushimi, argetimi, shendetsore, shoqerore dhe per veprimtari turistike, kampingje (kende lojrash, mjedise sportive, shlodhese etj.) per 5 vite me te drejte rinovimi.
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 13-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-02-2023
Data e mbajtjes se ankandit 17-02-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1.Vesel Shehu
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L98504201A
 • Vesel Shehu
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit 13-03-2023
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Kukes
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data