Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 SHENDELLI SHPK 4 15,629,700 2 4,129,700 3,546,730

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje Marrje Autobot me qera për pastrimin e kanalizimeve të ujërave të ndotura, për nevojat e shoqërisë. 1,500,000 Njoftuar Fituesi SHENDELLI SHPK 1,125,000.00
Sh.A Albpetrol Ndertim i bazamentit te peshores dhe sistemim i sheshit perreth tij ne stacioni Visoke 1,199,357 Lidhur Kontrata SHENDELLI SHPK 1,067,430.00
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier Rikonstruksion i linjes se furnizimit me uje lagja Afrim dhe Bishanak 2,930,343 Lidhur Kontrata SHENDELLI SHPK 2,479,300.00
Hekurudha Shqiptare sh.a Rikonstruksion i linjes kavaje rrogozhin 10,000,000 Anuluar Procedura SHENDELLI SHPK 9,193,672.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data