Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
3 Advanced Business Solutions - ABS 4 45,122,900 4 45,122,900 39,496,950

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane Realizimi i dhomës së serverave (BCC Site) në Vaun e Dejës dhe krijimi i kushteve teknike në HEC Vau i Dejës, HEC Koman dhe HEC Fierzë. 27,800,000 Lidhur Kontrata Advanced Business Solutions - ABS 25,880,000
SH.A KORPORATA ELEKTROENERGJITIKE SHQIPTARE TIRANË "BLERJE DHE INSTALIM I UPS-SË ME BATERI DHE SISTEMIM I RRJETIT ELEKTRIK NË GODINËN QENDRORE TË KESH SH.A". 2,600,000 Lidhur Kontrata Advanced Business Solutions - ABS
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mirëmbajtje Dhomë Serveri 2,999,900 Lidhur Kontrata Advanced Business Solutions - ABS 2,779,200
Sh.A Albpetrol Sistemim dhe mobilim i dhomes se serverave 11,723,000 Njoftuar Fituesi Advanced Business Solutions - ABS 10,837,750
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data