Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A) “Radio Frequency & Advanced Engineering” sh.p.k & “ENAV” S.P.A 3 47,999,999 3 47,999,999 41,811,498

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A) Shpenzime për Flight Check 13,000,000 Lidhur Kontrata “Radio Frequency & Advanced Engineering” sh.p.k & “ENAV” S.P.A 12,707,333.00
ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A) Rishikimi i procedurave të afrimit RNP dhe SID RNAV të Aeroportit të Tiranës 20,833,333 Lidhur Kontrata “Radio Frequency & Advanced Engineering” sh.p.k & “ENAV” S.P.A 15,645,833.00
ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A) Rishikimi i procedurave instrumentale të afrimit e uljes me VOR e ILS, Aeroporti i Tiranës, përftshirë rrugët standarte afrimit (STAR) e ngritjes (SID) 14,166,666 Njoftuar Fituesi “Radio Frequency & Advanced Engineering” sh.p.k & “ENAV” S.P.A 13,458,332.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES
logo_amb_suedeze.png

Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data