Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 EVEREST SHPK - EURONDERTIMI 2000 SHPK 2 131,407,524 2 131,407,524 127,534,606

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kamëz Rruga " Konispol " Rruga " Zef Llesh Doçi" Nd. trotuare Rr." Lura ' Laknas Nd. Rr. Tirana Berati Fusha Sportit 57,233,883 Lidhur Kontrata EVEREST SHPK - EURONDERTIMI 2000 SHPK 55,475,684
Qeverisja Vendore Tiranë Rikonstruksioni dhe rrethimi i depove në Ujësjellësat Rajonal (Faza I) 74,173,641 Lidhur Kontrata EVEREST SHPK - EURONDERTIMI 2000 SHPK 72,058,922.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data