Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Cërrik IMAG 6 9,432,131 6 9,432,131 8,949,572

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Cërrik Riparime te sifonave per procesin e vaditjes ne Bashkine Cerrik Njoftuar Fituesi IMAG 889,000.00
Qeverisja Vendore Cërrik Sherbim riparimi i mjeteve te renda per nevojat e sektorit te kullimit Lidhur Kontrata IMAG 679,000
Qeverisja Vendore Cërrik Prishje ndertimeve pa leje, rikonstruksion fasade dhe ndertim muri ne lagjen 2 Cerrik Lidhur Kontrata IMAG 691,000
Qeverisja Vendore Cërrik Mirembajtje e objekteve ndertimore (shkolla etj) ne bashkine Cerrik 3,332,215 Lidhur Kontrata IMAG 2,183,045.00
Qeverisja Vendore Cërrik Lyerja e shkollave dhe kopshteve te femijeve ne bashkine Cerrik per vitin mesimor 2020-2021 1,999,916 Lidhur Kontrata IMAG 1,509,574.00
Qeverisja Vendore Cërrik Mirëmbajtje e objekteve shkollore 4,100,000 Lidhur Kontrata IMAG 2,997,953.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data