Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 COBIAL SHPK - NDREGJONI SHPK 2 180,092,494 2 180,092,494 131,580,297

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranë Rikualifikimi urban i Bllokut që kufizohet nga rruga e Elbasanit - Stavri Vinjau - Pjetër Budi dhe Ali Visha - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 117,855,627 Lidhur Kontrata COBIAL SHPK - NDREGJONI SHPK 91,672,086.00
Qeverisja Vendore Gjirokastër Rikonstruksion i rruges Dhoksat - Qestorat 62,236,867 Lidhur Kontrata COBIAL SHPK - NDREGJONI SHPK 39,908,211.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data