Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Tropojë SHENDELLI &HALILI 1 4 33,129,344 4 33,129,344 30,185,815

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tropojë Rikonstruksion rruge lagjeje "Dardania" B.Curri 16,347,126 Lidhur Kontrata SHENDELLI &HALILI 1 16,288,828.00
Qeverisja Vendore Tropojë Ndërtim ujësjellësi i fshatit Tropojë e Vjetër dhe rrethina, NJA Tropoje Fshat, faza e tretë 7,615,555 Njoftuar Fituesi SHENDELLI &HALILI 1 7,235,763.00
Qeverisja Vendore Tropojë Riparim e lyerje e shkollave të Bashkisë Tropojë 3,333,333 Lidhur Kontrata SHENDELLI &HALILI 1 2,633,005.00
Qeverisja Vendore Tropojë Mirembajtje rruge bjeshke: Mirembajtje rruge bjeshke 5,833,330 Lidhur Kontrata SHENDELLI &HALILI 1 4,028,219.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data