Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Tropojë HALILI 1 Shpk - SHENDELLI Shpk 3 9,999,248 3 9,999,248 7,319,271

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tropojë Sistemim ne lagjet e qytetit Bajram Curri 3,166,667 Lidhur Kontrata HALILI 1 Shpk - SHENDELLI Shpk 2,679,177.00
Qeverisja Vendore Tropojë Rikonstruksion i rrugës Markaj - Rosuje 1,690,607 Rishpallje me Lidhje Kontrate HALILI 1 Shpk - SHENDELLI Shpk 1,127,520.00
Qeverisja Vendore Tropojë Sistemim i ujrave të larta Fierze dhe Margegaj 5,141,974 Lidhur Kontrata HALILI 1 Shpk - SHENDELLI Shpk 3,512,574.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data