Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
5 BEHAR LAMAJ 7 1,760,420 7 1,760,420 746,499

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Mat Blerje vegla pune 400,000 Lidhur Kontrata BEHAR LAMAJ 180,000
Qeverisja Vendore Mallakastër Blerje materjale elektrike 412,750 Lidhur Kontrata BEHAR LAMAJ 150,000
Qeverisja Vendore Roskovec Blerje materiale sportive 152,400 Lidhur Kontrata BEHAR LAMAJ 59,999.00
Qeverisja Vendore Mallakastër Blerje materjale te ndryshme 232,590 Lidhur Kontrata BEHAR LAMAJ 11,000
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje Vegla Pune 496,000 Lidhur Kontrata BEHAR LAMAJ 299,000
Qeverisja Vendore Kuçovë Blerje Materiale Hidrosanitare 13,500 Lidhur Kontrata BEHAR LAMAJ 10,500
Qeverisja Vendore Kuçovë Te tjera materiale dhe sherbime speciale 53,180 Lidhur Kontrata BEHAR LAMAJ 36,000
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data