Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Devoll NIEM SHPK & ARTYKA II SHPK 3 220,903,070 3 220,903,070 219,291,298

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Devoll Rehabilitimi i rrugeve te qyetetit te Bilishtit 2 68,145,119 Njoftuar Fituesi NIEM SHPK & ARTYKA II SHPK 67,794,015.00
Qeverisja Vendore Devoll Mirembajtja e rrugeve ne Bashkine Devoll 69,423,988 Lidhur Kontrata NIEM SHPK & ARTYKA II SHPK 68,800,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Investime ne: Zgjerimi i Rruges Vendore, Aks Superstrada e Devollit- Ismail Qemali, Demir Progeri-Aks Rrg. Etem Osman Xhaci dhe Rehabilitim i Rrugeve Vendore Lagjia Nr. 2 dhe Lagjia Nr. 3 Bilisht 83,333,963 Lidhur Kontrata NIEM SHPK & ARTYKA II SHPK 82697283.2
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data