Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA 5 1,100,000 5 1,100,000 2,725,000

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrës Shpenzime për Sigurimin e jetës së punonjësve zjarrfikëse 1,100,000 Lidhur Kontrata SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA 1,100,000.00
Qeverisja Vendore Gjirokastër Sigurim i jetes Njoftuar Fituesi SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA 550,000.00
Qeverisja Vendore Belsh “Sigurimi i jetës për punonjësit e MZSH-së, Bashkia Belsh”. Lidhur Kontrata SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA 350,000
Qeverisja Vendore Pogradec Siguracione per sigurimin e jetës se punonjësve te shërbimit të mbrojtjes nga zjarri dhe shpëtimin Njoftuar Fituesi SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA 375,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Sigurimi i jets pr punonjsit e MZSH-s, Bashkia Belsh. Lidhur Kontrata SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA 350,000
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data