Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
3 TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK - HMK -Consulting SHPK 3 4,048,535 3 4,048,535 3,352,026

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kamëz Mbikqyrje e punimeve per objektin :"Ndertim Ura Paskuqan 1" 1,718,706 Lidhur Kontrata TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK - HMK -Consulting SHPK 1,551,991.00
Qeverisja Vendore Kolonjë Mbikqyrje punimesh për objektin: Rikonstruksion Shkolla e Mesme e Bashkuar "JANI VRETO" , Leskovik Bashkia Kolonje 852,197 Lidhur Kontrata TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK - HMK -Consulting SHPK 715,775.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinë Mbikqyrje e punimeve te tenderit me objekt , ”Rikonstruksion i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit të Brendshëm të Ujësjellësit, në Bashkinë Rrogozhinë, Loti i Dyte”. 1,477,632 Rishpallje me Lidhje Kontrate TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK - HMK -Consulting SHPK 1,084,260.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data