Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Tiranë "Kacdedja" shpk & "Junik" shpk 3 - 3 - 626,310,000

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranë “Hartim i projektit dhe zbatimi i punimeve për ndërtimin e godinës 4 (Seksioni A) në zonën zhvillimore “Kombinat”” Lidhur Kontrata "Kacdedja" shpk & "Junik" shpk 533,050,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: Ndërtim Kopshti Gurre” Lidhur Kontrata "Kacdedja" shpk & "Junik" shpk 30,760,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: Ndërtim i Shkollës 9- Vjeçare “ Pajan” Lidhur Kontrata "Kacdedja" shpk & "Junik" shpk 62,500,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data