Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 “ASI-2A CO”sh.p.k. & “Shendelli” sh.p.k 3 70,830,941 3 70,830,941 70,685,228

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Peqin Ndertim i stacionit te pompave Bishqem 10,259,884 Lidhur Kontrata “ASI-2A CO”sh.p.k. & “Shendelli” sh.p.k 10,209,252.00
Qeverisja Vendore Selenicë Rikonstruksion rruge te brendeshme me beton 12,000,347 Lidhur Kontrata “ASI-2A CO”sh.p.k. & “Shendelli” sh.p.k 11,990,000.00
Qeverisja Vendore Peqin Ujësjellësi fshati Bishqem Xhami dhe ndërtim pusi. 48,570,710 Lidhur Kontrata “ASI-2A CO”sh.p.k. & “Shendelli” sh.p.k 48,485,976.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data