Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
24 Adenis Pashaj 51 10,766,332 51 10,766,332 10,364,563

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje 2 (dy) bileta udhetimi vajtje-ardhje per Washington, Amerike. Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 398,500.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje bilete per transport ajror per Stamboll, Turqi . Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 45,890.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje bileta per transport ajror. Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 399,888.00
Qeverisja Vendore Durrës F&V Gure Kave Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 179,000
Qeverisja Vendore Durrës Blerje galloshe elektrike, xhupa. Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 179,000
Qeverisja Vendore Durrës Sherbim restoranti dhe hoteli per dt 03-04 Maj 2019 per olimpiaden e matematikes Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 111,000
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje bileta avioni per ne Londer Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj
Qeverisja Vendore Gramsh Organizim i Eventit Natyra Feste 653,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 575,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje bileta avioni për UKT sh.a 242,000 Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 195,000.00
Qeverisja Vendore Mallakastër Transport i veteraneve per vitin 2018 dhe Festes se Pocemit 496,900 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 400,000
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje bileta avioni për UKT sh.a 244,000 Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 225,000
Qeverisja Vendore Librazhd Transport i femijeve me aftesi te kufizuar per Qendren Ditore Librazhd 355,212 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 325,000
Qeverisja Vendore Mat Sherbime te Tjera (Dekor per festat e fund vitit) 119,900 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 105,000
Qeverisja Vendore Shkodër Organizimi i një panairi pune dhe bizneseve në Bashkinë Shkodër 166,240 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 155,000
Qeverisja Vendore Tiranë (Marrëveshje Kuadër) Blerje bileta udhëtimi dhe rezervim hoteli për përfaqësinë e UKT sh.a në Koferencën dhe Ekspozitën e Përbashkët ballkanike, Prishtinë Lidhur Kontrata Adenis Pashaj
Qeverisja Vendore Kolonjë Transport i sportistave(ekipi "Gramozi"per fazen e pare 2017-2018 259,600 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 239,500
Qeverisja Vendore Prrenjas Organizim Panairi Agroushqimor Prrenjas 2017 250,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 199,500
Qeverisja Vendore Tiranë (Marrëveshje Kuadër) Bileta Transporti ajror Tiranë - Budapest, Budapest - Tiranë dhe rezervim hoteli për takimin në Budapest Lidhur Kontrata Adenis Pashaj
Qeverisja Vendore Kurbin Aktivitet Kulturor me rastin e festave të 7 dhe 8 marsit, Bashkia Kurbin. 290,200 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 269,500.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinë Sherbim Trasporti per ekipin "Egnatia" Rrogozhine 410,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 349,523.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje mallra te ndryshme 456,833 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 349,999.00
Qeverisja Vendore Dibër Krasitje e rende e drureve decorative ne rruget”Abdyl Frasheri” dhe “Tercilio Kardinali” 263,245 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 233,333.00
Qeverisja Vendore Lezhë Realizimin e aktivitetit festiv me rastin e 2 Marsit. 55,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 54,000.00
Qeverisja Vendore Berat Sherbim Transporti 34,167 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 34,000.00
Qeverisja Vendore Mallakastër Transport veteranesh per aktivitetet e vitit 2017.,dhe festen e Pocemit. 462,700 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 411,111.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje bileta avioni dhe akomodim ne Budapest 520,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 333,333.00
Qeverisja Vendore Gramsh Faturim furgoni per transport futbollistesh 55,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 54500.00
Qeverisja Vendore Berat Bileta udhetimi avioni me itenerar Tirane-Tel Aviv -Tirane 78,227 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 74,950.00
Qeverisja Vendore Maliq Transport Klubi i Futbollit Maliq 161,625 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 149,900.00
Qeverisja Vendore Durrës Sherbim transportin per trupen e teatrit "A.Moisiu" 70,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 64,500.00

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data