Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 a-derma 4 1,266,381 4 1,266,381 749,000

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tepelenë Sherbimi 3D (DEZINFEKTIM,DEZINSEKTIM,DERATIZIM) perfshire dhe Covid -19 ne institucionet arsimore etj Lidhur Kontrata a-derma 250,000
Qeverisja Vendore Korçë Dezinfektim 3D Lidhur Kontrata a-derma 99,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Dizinfektim deratizim, dezinsektim i godinave 666,381 Lidhur Kontrata a-derma 80,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Dezinfektimi dhe Deratizimin i ambjenteve te Kopshteve dhe Shkollave të Bashkisë Belsh 600,000 Lidhur Kontrata a-derma 320,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data