Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
3 NG STRUCTURES 4 132,009,493 4 132,009,493 115,752,533

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tepelenë “Furnizim dhe vendosje matsash uji në pallatet me kollonë të brendëshme, qyteti Tepelenë” 12,769,562 Lidhur Kontrata NG STRUCTURES 12,244,051.00
Qeverisja Vendore Tiranë “Shkolla e bicikletave, për grupmoshat 7-10 vjeç” 76,745,571 Lidhur Kontrata NG STRUCTURES 61,036,226.00
Qeverisja Vendore Tepelenë Rikonstruksion i fasadave dhe ndriçimi i rruges Elmaz Teme Bilbili (unaza veriore e qytetit Tepelene) 5,416,667 Njoftuar Fituesi NG STRUCTURES 5,399,791.00
Qeverisja Vendore Poliçan Rikonstruksioni i shkollës 9-vjeçare “Refat Keli” 37,077,693 Lidhur Kontrata NG STRUCTURES 37,072,465.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data