Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatoreve ekonomik Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Tiranë 3 4 - 4 - 3,417,800

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranë “Mbikqyrja e Punimeve për Objektin: “Ndërtimi I Godines së Shërbimeve Komunitare - Vaqarr”. (Programi i Rindertimit)
Lidhur Kontrata Zenit 06 SHPK 799,900.00
Qeverisja Vendore Tiranë “Mbikëqyrja e punimeve për objektin: “Ndërtimi i shkolles Bedri Llagami –Vaqarr”.
(Programi i Rindertimit)
Lidhur Kontrata NET-GROUP 1,783,900.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikontrates - Mbikqyrja e punimeve ”Ndërtim godine për shërbime komunitare – Zall Herr”
(Programi i Rindertimit)
Lidhur Kontrata PALMA CONSTRUCTION Shpk & “MCE ” shpk 320,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikontrates - Mbikqyrja e Punimeve ”Ndërtim Kopësht & Çerdhe Dhe Qendër Shëndetësore -Ndroq
(Programi i Rindertimit)
Lidhur Kontrata PALMA CONSTRUCTION Shpk & “MCE ” shpk 514,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data