Open Procurement Albania

Blerje materiale higjenosanitare për shkolla, kopshte, çerdhe dhe qendra ditore për Bashkinë dhe Njësitë Administrative

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale higjenosanitare për shkolla, kopshte, çerdhe dhe qendra ditore për Bashkinë dhe Njësitë Administrative
Nr. Reference REF-07446-04-19-2017
Vlera / Fondi Limit 1 191 164,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-04-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-05-2017
Data e mbajtjes se tenderit 02-05-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues IRDI GEGA - ATLANTIK 3 SHPK - DIMEX SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Irdi Gega
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 181 980,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-05-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1418376
  Data e lidhjes se kontrates 30-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm: 1. ATLANTIK 3 shpk, Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar plotesimin e pikes 2.shkronja b konkretisht te Kritereve te Vecanta te kualifikimit. Nuk ka arritur te deshmoje se ploteson kriteret e vecanta te kualifikimit konkretisht piken 2. .shkronja ç.te kritereve te vecanta per kualifikim.
  2. DIMEX Shpk, Nuk ka paraqitur asnje dokumentacion te kerkuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.22 - DT.05-06-2017
  Lidhja e Kontrates NR.22 - DT.05-06-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data