Open Procurement Albania

Sistemim Asfaltim Rruga e Drogovojes

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malësi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malësi e Madhe
Objekti i Tenderit Sistemim Asfaltim Rruga e Drogovojes
Nr. Reference REF-18090-06-19-2017
Vlera / Fondi Limit 20 833 333,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-06-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-07-2017
Data e mbajtjes se tenderit 13-07-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues BOSHNJAKU B SHPK - BAJRAKTARI SHPK & SMO VATAKSI SHPK & SMO UNION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BAJRAKTARI SHPK - SMO VATAKSI SHPK - SMO UNION SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 20 313 462,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-08-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 24376154
  Data e lidhjes se kontrates 14-08-2017
  Kohezgjatja e kontrates 50 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Eshte skualifikuar nga procedura “BOSHNJAKU B” Sh.p.k , perkatesisht per arsyet e meposhtme: a.Ka mangesi ne dokumentacion
  Ka mangesi ne mjete
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO VATAKSI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO VATAKSI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO VATAKSI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO VATAKSI SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO UNION SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO UNION SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO UNION SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SMO UNION SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.32 - DT.14-08-2017
  Lidhja e Kontrates NR.34 - DT.28-08-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data