Open Procurement Albania

Rikonstruksion i shkollës 9-vjeçare ”Dora D’Istria”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i shkollës 9-vjeçare ”Dora D’Istria”
Nr. Reference REF-18301-06-21-2017
Vlera / Fondi Limit 81 174 610,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-06-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-07-2017
Data e mbajtjes se tenderit 17-07-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues Lala Shpk & Ergi Shpk
SENKA/L Shpk
Bahas Shpk & Avduli Shpk
Kupa Shpk & Liqeni VII Sha & Ndregjoni Shpk
A.N.K Shpk
Be-Is Shpk & Mane Shpk & Agi Kons Shpk
SIRETA 2F Shpk & BELADI Shpk
Junik Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Be-Is shpk - Mane shpk - Agi Kons shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 67 505 902,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-07-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 81007083
  Data e lidhjes se kontrates 06-09-2017
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Janë s'kualifikuar operatoret e mëposhtëm: 1. Bashkimi i Operatoreve Ekonomikë Lala shpk me Nipt: J76418903B dhe Ergi shpk me Nipt: K02727229P për shkak se: a. Mungesë stafi të kualifikuar të kërkuar sipas DST, b. Mangësi në dokumentacion.
  2. Junik shpk me Nipt: J68007522L për shkak se: a. Mangësi në dokumentacionin e mjeteve.
  3. Bashkimi i Operatorëve Ekonomikë Kupa shpk me Nipt: K51615512C, Liqeni VII me Nipt: K01730502E, Ndregjoni shpk me Nipt: K313290481I për shkak se: a. Mungesë stafi të kualifikuar
  4. Bashkimi i Operatoreve Ekonomikë Bahas shpk me Nipt: J61827083D dhe Avduli shpk me Nipt: J66703306O për shkak se: a. Mangësi në dokumentacion, b. Mungesë stafi të kualifikuar.
  5. SENKA/L shpk me Nipt: J94808405Q për shkak se: a. Mungesë dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Be-Is shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Be-Is shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Be-Is shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Be-Is shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Agi Kons shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Agi Kons shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Agi Kons shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Agi Kons shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.30 - DT.31-07-2017
  Lidhja e Kontrates NR.36 - DT.11-09-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data