Open Procurement Albania

Lyerje meremetime në shkollat e Mesme, 9-vjeçare dhe cikli I ulët të Njësive Administrative, Bashkia Memaliaj Viti 2017

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
Objekti i Tenderit Lyerje meremetime në shkollat e Mesme, 9-vjeçare dhe cikli I ulët të Njësive Administrative, Bashkia Memaliaj Viti 2017
Nr. Reference REF-21159-07-17-2017
Vlera / Fondi Limit 2 830 251,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-07-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-07-2017
Data e mbajtjes se tenderit 28-07-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues SHENDELLI SHPK - KACDEDJA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K A C D E D J A SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 590 650,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-08-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3108780
  Data e lidhjes se kontrates 15-08-2017
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.32 - DT.14-08-2017
  Lidhja e Kontrates NR.33 - DT.21-08-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data