Open Procurement Albania

Ndërtim i ri i shkollës 9-vjeçare S.Maçi

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranë
Objekti i Tenderit Ndërtim i ri i shkollës 9-vjeçare S.Maçi
Nr. Reference REF-22242-07-26-2017
Vlera / Fondi Limit 233 309 164,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-07-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-08-2017
Data e mbajtjes se tenderit 28-08-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues KUPA SHPK & LIQENI VII SHA & NDREGJONI SHPK
PIENVIS SHPK & ERGI SHPK & BE-IS SHPK
A.N.K SHPK & Ed Konstruksion SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A. N. K. - ED KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 227878319.59
  Data e shpalljes se fituesit 20-09-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 273453983.5
  Data e lidhjes se kontrates 22-09-2017
  Kohezgjatja e kontrates 18 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikur ofertuesit e mëposhtëm:
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  1. Bashkimi i Operatoreve Ekonomik “KUPA” shpk & “LIQENI VII” sha & “NDREGJONI” Shpk
  Mungese dokumentacioni.
  2. Bashkimi i Operatorëve Ekonomik “PIENVIS” shpk & “ERGI” shpk & “BE-IS” shpk
  Mungese dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A. N. K. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A. N. K. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A. N. K. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A. N. K. viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.38 - DT.25-09-2017
  Lidhja e Kontrates NR.39 - DT.02-10-2017
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data