Open Procurement Albania

Rikonstuksioni dhe asfaltimi i rrugës kodër e ullirit, Bashkia Peqin

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
Institucioni Prokurues Bashkia Peqin
Objekti i Tenderit Rikonstuksioni dhe asfaltimi i rrugës kodër e ullirit, Bashkia Peqin
Nr. Reference REF-24498-08-23-2017
Vlera / Fondi Limit 26 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-08-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-09-2017
Data e mbajtjes se tenderit 18-09-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues B 93 II SHPK & B 93 SHPK
Caushi SHPK
Shendelli SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B93 II Shpk - B 93 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 26 482 495,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 31778994
  Data e lidhjes se kontrates 10-10-2017
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar Operatorët ekonomik të mëposhtëm:
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  1.Caushi Shpk J97511807W
  1. Operatori ekonomik nuk ploteson piken 4 te kritereve te vecanta te kualifikimit.
  2. “Shendelli “ Shpk nr.K07924803N
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST nga Autoriteti Kontraktor por vetem nje ekstrakt te leshuar ne Qendra kombetare e Bisnesit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.40 - DT.09-10-2017
  Lidhja e Kontrates NR.41 - DT.16-10-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data