Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e faqes zyrtare web www.bashkiashkoder.gov.al dhe moduleve të integruara të saj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkodër
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e faqes zyrtare web www.bashkiashkoder.gov.al dhe moduleve të integruara të saj
Nr. Reference REF-12197-05-10-2017
Vlera / Fondi Limit 249 666,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 11-05-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-05-2017
Data e mbajtjes se tenderit 12-05-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues BTS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BTS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 200 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-05-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BTS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BTS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BTS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BTS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data