Open Procurement Albania

Ndertim i Kompleksit Multifunksional Sportiv dhe Kulturor - Financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Bashkia Korçë
Objekti i Tenderit Ndertim i Kompleksit Multifunksional Sportiv dhe Kulturor - Financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-30068-03-23-2016
Vlera / Fondi Limit 471 581 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-03-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2016
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 11
Operatore Konkurues Alko Impex General Construction SHPK - Arifaj SHPK&DENIS-05 SHPK - CURRI SHPK - Everest SHPK&Agri Construction SHPK - Kevin Construction SHPK - Konstruksion 93 SHPK&Ndregjoni SHPK - Lumacom SHPK - Mane TCI SHPK&Bregu SHA - RSM Company SHPK - Salillari SHPK - Xhengo SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Konstruksion 93 SHPK - Ndregjoni SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 449 905 607,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-07-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 539886728.4
  Data e lidhjes se kontrates 21-07-2016
  Kohezgjatja e kontrates 18 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Konstruksion 93 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Konstruksion 93 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Konstruksion 93 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Konstruksion 93 SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ndregjoni SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontates
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.30 - Dt.01-08-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data