Open Procurement Albania

Sherbimi i Pastrimit ne Bashkine Mat

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Institucioni Prokurues Bashkia Mat
Objekti i Tenderit Sherbimi i Pastrimit ne Bashkine Mat
Nr. Reference REF-30293-10-18-2017
Vlera / Fondi Limit 73 385 319,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-10-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-11-2017
Data e mbajtjes se tenderit 13-11-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues INFINIT CONSTRUCTIONS SHPK
PAERA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANTE-GROUP SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 71 400 699,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-02-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. PAERA SHPK
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Nuk ka paraqitur dokumentacionion e nevojshem per te plotesuar kriteret e pergjitheshme dhe te vecanta te kualifikimit, te kerkuara nga DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANTE-GROUP SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANTE-GROUP SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANTE-GROUP SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANTE-GROUP SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.7 - DT.19-02-2018
  Lidhja e Kontrates
  Apelime dhe Vendime te KPP

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data