Open Procurement Albania

Blerje dhe vendosje dyersh

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kuçovë
Institucioni Prokurues Ndermarrja Komunale Kucove
Objekti i Tenderit Blerje dhe vendosje dyersh
Nr. Reference REF-30773-10-23-2017
Vlera / Fondi Limit 799 636,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-10-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-10-2017
Data e mbajtjes se tenderit 25-10-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GANI ZENELAJ
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 512,000
  Data e shpalljes se fituesit 25-10-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data