Open Procurement Albania

Blerje certifikata per aktivitetin Mirenjohje per sportistet dhe trajneret me te mire

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje certifikata per aktivitetin Mirenjohje per sportistet dhe trajneret me te mire
Nr. Reference REF-37564-12-12-2017
Vlera / Fondi Limit 23 975,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-12-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-12-2017
Data e mbajtjes se tenderit 14-12-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Florinda Çokaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 21,000
  Data e shpalljes se fituesit 14-12-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Florinda Çokaj viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Florinda Çokaj viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Florinda Çokaj viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Florinda Çokaj viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data