Open Procurement Albania

Blerje Dhurata dhe dekore per Mbremjen e Vitit te Ri 2018, per femijet me aftesi te kufizuar

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Institucioni Prokurues Bashkia Dibër
Objekti i Tenderit Blerje Dhurata dhe dekore per Mbremjen e Vitit te Ri 2018, per femijet me aftesi te kufizuar
Nr. Reference REF-39508-12-26-2017
Vlera / Fondi Limit 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-12-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-12-2017
Data e mbajtjes se tenderit 28-12-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NEXUS GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 389,000
  Data e shpalljes se fituesit 28-12-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NEXUS GROUP viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NEXUS GROUP viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NEXUS GROUP viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NEXUS GROUP viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data