Open Procurement Albania

Shtesë Kontrate: “Rehabilitim i shkollës 9-vjeçare Podgorie dhe rijetëzimi i terreneve sportive të shkollës, NJ.A. Vreshtas"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
Objekti i Tenderit Shtesë Kontrate: “Rehabilitim i shkollës 9-vjeçare Podgorie dhe rijetëzimi i terreneve sportive të shkollës, NJ.A. Vreshtas"
(Data e lidhjes se Kontrates fillestare: 02.08.2017; Numri i REferences: REF-08609-04-24-2017; Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare: 24474324 Leke me TVSH)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 857 800,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues KACDEDJA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K A C D E D J A SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 857 800,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2229360
  Data e lidhjes se kontrates 26-12-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per K A C D E D J A SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.52 - DT.29-12-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data