Open Procurement Albania

Uniforma dhe veshje speciale

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme Nr.1 e Qytetit Tirane
Objekti i Tenderit Uniforma dhe veshje speciale
Nr. Reference REF-52959-02-28-2018
Vlera / Fondi Limit 3 450 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-03-2018
Data e mbajtjes se tenderit 12-03-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues GENTIAN HORIETI
I-Fire Shpk
Malbertex Shpk
RA-MI Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN HORIETI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 275 833,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-03-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3931000
  Data e lidhjes se kontrates 18-04-2018
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  1. Operatori ekonomik “I- Fire” shpk
  Nuk plotëson kriterin e vendosur në pikën 2.2 pika 1 e “Kapacitetit ekonomik dhe financiar” të “Kritereve të vecanta për kualifikim”.
  2. Operatori ekonomik “Malbertex” shpk
  Nuk plotëson kriterin e vendosur në pikën 1 gërma “ç” e “Kritereve të vecanta për kualifikim.
  3. Operatori ekonomik “RA-MI” shpk
  Nuk plotëson kriterin e vendosur në pikën 2.2 pika 1 e “Kapacitetit ekonomik dhe financiar” të “Kritereve të vecanta për kualifikim”.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.15 - DT.16-04-2018
  Lidhja e Kontrates NR.16 - DT.23-04-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data