Open Procurement Albania

Blerje kapakë ngjyrë gri RAL 7016 dhe të verdhë RAL 1018

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues ECO Tirana
Objekti i Tenderit Blerje kapakë ngjyrë gri RAL 7016 dhe të verdhë RAL 1018
Kohëzgjatja e kontratës ose afati kohor për ekzekutimin:
350 cope ngjyre GRI RAL 7016
- 150 cope (02-04-2018)
- 100 cope (16-04-2018)
- 100 cope (30-04-2018)
50 cope ngjyrë të verdhë RAL 1018
50 cope (16-04-2018) -
Nr. Reference REF-55051-03-09-2018
Vlera / Fondi Limit 3 546 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-03-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-03-2018
Data e mbajtjes se tenderit 23-03-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues ASSOPLAST ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ASSOPLAST ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3,400,000
  Data e shpalljes se fituesit 12-04-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.15 - DT.16-04-2018
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data