Open Procurement Albania

Aktivitet pritje percjellje me rastin e vizites Ambasadorit Shqiperise ne Kosove dhe Ministrit Shendetesise Kosoves (Dreke per 35 Persona)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tropojë
Institucioni Prokurues Bashkia Tropojë
Objekti i Tenderit Aktivitet pritje percjellje me rastin e vizites Ambasadorit Shqiperise ne Kosove dhe Ministrit Shendetesise Kosoves (Dreke per 35 Persona)
Nr. Reference REF-33793-04-15-2016
Vlera / Fondi Limit 80 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-04-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 16-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Avni Isufaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 78 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-04-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 93840
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Avni Isufaj viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Avni Isufaj viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Avni Isufaj viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Avni Isufaj viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data