Open Procurement Albania

Blerje bileta udhëtimi për transport ajror ndërkombëtar për Bashkinë e Tiranës

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje bileta udhëtimi për transport ajror ndërkombëtar për Bashkinë e Tiranës - Financuar nga Buxheti i Bashkisë së Tiranës për vitin 2016 me anë të V.K.B Nr.58 dt30.12.2015 për Miratimin e programit buxhetor afatmesëm 2016-2018 dhe detajimin e buxhetit të Bashkisë së Tiranës për vitin 2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 666 670,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Elio Koço
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 666 666,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2000000
  Data e lidhjes se kontrates 02-03-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Elio Koço viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Elio Koço viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Elio Koço viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Elio Koço viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr.15-Dt.18.04.2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr.15-Dt.18.04.2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data