Open Procurement Albania

Blerje materiale higjeno-sanitare për Bashkinë Librazhd dhe Njësitë e Varësisë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale higjeno-sanitare për Bashkinë Librazhd dhe Njësitë e Varësisë
Nr. Reference REF-59031-03-28-2018
Vlera / Fondi Limit 1 266 636,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-03-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 11-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues ATLANTIK 3 SHPK
ERVIN LUZI
Irdi Gega
Denisa Beshaj
EURO MEGA 2010 SHPK
Mega Plast 2L SHPK
Sinani Trading SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Irdi Gega
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1222135.9
  Data e shpalljes se fituesit 09-05-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1466563
  Data e lidhjes se kontrates 18-05-2018
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ankesa ka pasur.
  Ka marrë përgjigje në datë 23.04.2018.
  Eshte skualifikuar : 1. Operatori Ekonomik ATLANTIK 3 Shpk
  Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar permbushjen e pikes 2.2.2 dhe 2.2.3 te kritereve te vecanta te kualifikimit .
  2. ERVIN LUZI
  a. Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar permbushjen e pikes 2.2.2 te kritereve te vecanta te kualifikimit. b. Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar permbushjen e pikes 1, shkronja d) te kritereve te vecanta te kualifikimit .
  3. Denisa Beshaj
  Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar permbushjen e pikes 2.2.2 te kritereve te vecanta te kualifikimit.
  4. EURO MEGA 2010 Shpk
  a. Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar permbushjen e pikes 2.2.2 te kritereve te vecanta te kualifikimit. b. Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar permbushjen e pikes 1, shkronja c) te kritereve te vecanta te kualifikimit.
  5. SINANI TRADING Shpk
  Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar permbushjen e pikes 1, shkronja ç) te kritereve te vecanta te kualifikimit.
  6. MEGA PLAST 2L Shpk
  Nuk ka arritur te binde me prova dhe fakte, se oferta e tij (anomalisht e ulet) eshte e rregullt ne te gjithe elementet e saj me qellim garantimin e nje kontrate te sukseshme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.19 - DT.14-05-2018
  Lidhja e Kontrates NR.21 - DT.28-05-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data