Open Procurement Albania

Mallra ushqimore për kopshtin me drekë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Mallra ushqimore për kopshtin me drekë
Nr. Reference REF-60196-03-31-2018
Vlera / Fondi Limit 2 294 909,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 16-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Arben Cepele
4 S Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARBEN ÇEPELE
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 272 896,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-07-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2727475
  Data e lidhjes se kontrates 03-08-2018
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur Ankesa.
  Ka marrë përgjigje në date 24.04.2018.
  1. 4S Shpk, L64425401K, Vlera:2,155,090 leke pa tvsh.
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Selia e operatorit ekonomik ndodhet me larg se 10 km nga vendndodhja e kopshtit te femijeve me ushqim ne qytetin Roskovec.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.30 - DT.30-07-2018
  Lidhja e Kontrates NR.32 - DT.13-08-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data