Open Procurement Albania

Loti i V-të: Studim projektim, për objektin: ”Rikonstruksioni i rrugëve “Xhemal Sheh Abazi” dhe Ymer Beqiri”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Loti i V-të: Studim projektim, për objektin: ”Rikonstruksioni i rrugëve “Xhemal Sheh Abazi” dhe Ymer Beqiri”
Nr. Reference REF-63853-04-19-2018
Vlera / Fondi Limit 1 421 914,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-05-2018
Data e mbajtjes se tenderit 02-05-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues B-VAAL Enginering Shpk
Zenit &CO Shpk
UTS-01 Shpk
C.E.C Group Shpk
SPHAERA Shpk & Klodioda Shpk
Taulant Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SPHAERA Shpk - Klodioda Shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 350 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1620000
  Data e lidhjes se kontrates 23-07-2018
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPHAERA Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPHAERA Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPHAERA Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPHAERA Shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Klodioda Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Klodioda Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Klodioda Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Klodioda Shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.29 - DT.23-07-2018
  Lidhja e Kontrates NR.30 - DT.30-07-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data