Open Procurement Albania

Rikonceptim dhe rivitalizim i qendres se qytetit Sarande, Rruga e Flamurit -Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Bashkia Sarandë
Objekti i Tenderit Rikonceptim dhe rivitalizim i qendres se qytetit Sarande, Rruga e Flamurit -Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
Nr. Reference REF-35379-04-26-2016
Vlera / Fondi Limit 88 036 600,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-05-2016
Data e mbajtjes se tenderit 18-05-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues FUSHA SHPK&ED KONSTRUKSION SHPK - SHENDELLI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK - ED KONSTRUKSION SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 85 432 057,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-06-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 102518468.4
  Data e lidhjes se kontrates 30-06-2016
  Kohezgjatja e kontrates 130 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.28 - Dt.18-07-2016
  Vendim i Komitetit për Zhvillimin e Rajoneve nr. 10, datë 10.3.2016

  Vendim i Komitetit për Zhvillimin e Rajoneve nr. 1, datë 9.2.2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data