Open Procurement Albania

Loti 2: Studim projektim, për objektin Rikonstruksion Kopshti Nr.55 - Fondi i Bashkise Tiranë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranë
Objekti i Tenderit Loti 2: Studim projektim, për objektin Rikonstruksion Kopshti Nr.55 - Fondi i Bashkise Tiranë
Nr. Reference REF-36429-05-04-2016
Vlera / Fondi Limit 375 300,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-05-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-05-2016
Data e mbajtjes se tenderit 16-05-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues NFRATECH SHPK & VLER INVEST SHPK & ARKIMADE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NFRATECH SHPK - VLER-INVEST SHPK - ARKIMADE SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 331 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-07-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 397800
  Data e lidhjes se kontrates 11-08-2016
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NFRATECH SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NFRATECH SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NFRATECH SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NFRATECH SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit NR.31 - DT.08-08-2016
  Lidhja e Kontrates NR.34 - DT.29-08-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data