Open Procurement Albania

Blerje materiale per lyerje dhe sherbetime te objekteve te qytetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale per lyerje dhe sherbetime te objekteve te qytetit (shkolla, kopshte, cerdhe, biblioteke etj.)
Nr. Reference REF-78963-07-11-2018
Vlera / Fondi Limit 833 250,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-07-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-07-2018
Data e mbajtjes se tenderit 23-07-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues DEUTSCHCOLOR
GENTIAN HORIETI
Lulzim Hasballa
MUCA SHPK
HASBALLA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN HORIETI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 678 560,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-11-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 814272
  Data e lidhjes se kontrates 16-11-2018
  Kohezgjatja e kontrates 5 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa
  Brenda afateve ligjore operatori ekonomik ka ushtruar te drejten e ankimimit prane KPP.
  Vendim i KPP nr. 739/2018 date 31.10.2018.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. DEUTSCHCOLOR SHPK:
  Operatori ekonomik nuk ka argumentuar oferten anomalisht te ulet te paraqitur ne sistem , nuk ka sjelle asnje analize apo argumentim te ofertes anomalisht te ulet brenda afateve kohore dhe ligjore.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Apelime dhe Vendime te KPP

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data