Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i objekteve të komunitetit Rom dhe Egjiptiane Kuçovë dhe banues në zona rurale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kuçovë
Institucioni Prokurues Bashkia Kucove
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i objekteve të komunitetit Rom dhe Egjiptiane Kuçovë dhe banues në zona rurale
Nr. Reference REF-81462-07-31-2018
Vlera / Fondi Limit 12 319 335,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-08-2018
Data e mbajtjes se tenderit 31-08-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Boshnjaku B
ELDA-VL
Zdravo
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 12 145 527,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-09-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 14574632.4
  Data e lidhjes se kontrates 12-09-2018
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar:

  1. Boshnjaku B ” SHPK , përkatësisht për arsyet e mëposhtme :
  • Nuk ka paraqitur dokumenta për punë të ngjashme
  • Nuk ka paraqitur dokumenta për automjete
  • Nuk ka paraqitur çertifikatë ISO
  • Nuk ka paraqitur inxhinierat e kërkuar
  • Nuk ka paraqitur liçencën e shoqërisë

  2. “ELDA-VL ” SHPK , përkatësisht për arsyet e mëposhtme :
  • Nuk ka paraqitur asnjë dokumentacion për objektin e prokurimit
  • Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.17-09-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.37 - Dt.17-09-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data