Open Procurement Albania

Rehabilitim - Perforcim banese ekzistuese

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Rehabilitim - Perforcim banese ekzistuese
Nr. Reference REF-82979-08-14-2018
Vlera / Fondi Limit 17 387 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 14-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Zdravo SHPK
Elda-Vl SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 362 113,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-09-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 20834535
  Data e lidhjes se kontrates 26-09-2018
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Të skualifikuar :

  1. Operatori Ekonomik Elda-Vl :
  Ska paraqitur oferte dhe anje dokumentacion kualifikues, te kerkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.01-10-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.39 - Dt.01-10-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data