Open Procurement Albania

Blerje pllaka celiku

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues ECO Tirana
Objekti i Tenderit Blerje pllaka celiku
Nr. Reference REF-84236-08-30-2018
Vlera / Fondi Limit 833 320,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 14-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Assoplast Albania SHPK
Sinani Trading SHPK
Naim Hysi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ASSOPLAST ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 800 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-10-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 960000
  Data e lidhjes se kontrates 03-10-2018
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1 – Naim Hysi

  Operatori ekonomik nuk ka permubushur kerkesat e pikes 2.3 per kapacitetin teknik:
  • 2.3.1 Kur furnizimi i së njëjtës natyrë është realizuar me subjekte private, Operatori ekonomik do ta vërtetojë këtë furnizim duke paraqitur vetëm faturën përkatëse tatimore ku të jetë shënuar data, shuma, sasia e mallrave të furnizuara, të nënshkruar nga të dyja palët. Faturave tatimore te derguara nga operatori ekonomik u mungon data e leshimit.
  • 2.3.2 Operatori ekonomik nuk ka leshuar deklaraten se merr persiper dorezimi e mallit brenda afateve te kerkuara ne objektin DST prane AK brenda afateve dhe saseise dhe specifikimeve te sasia dhe grafiku i levrimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.44 - Dt.05-11-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data