Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Institucioni Prokurues Bashkia Kukes
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri
Nr. Reference REF-87600-09-27-2018
Vlera / Fondi Limit 8 333 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-09-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-10-2018
Data e mbajtjes se tenderit 25-10-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Albert gjaci & Gjergj Buça
Sinani Trading SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albert gjaci - Gjergj Buça
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 973 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-11-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9567600
  Data e lidhjes se kontrates 04-12-2018
  Kohezgjatja e kontrates 15-01-2019
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.49 - Dt.11-12-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data